Zaufali nam

W ciągu kilkunastu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie: marki zdrowotne i beauty są widoczne w prasie, pokazywane przez dziennikarzy i wartościowe profile influencerskie - to właśnie robimy dla naszych Klientów

 

 

 

Od początku istnienia agencji specjalizujemy się w obsłudze firm farmaceutycznych. Od 20 lat wspieramy działania marketingowe firmy Amis Medica/Axellus/Orkla. Pomagaliśmy przy wprowadzaniu na rynek i rozwijamy wciąż takie marki jak Bodymax, Möller’s Tran, Litozin czy Colon. Mamy doświadczenie w promocji leków oraz z suplementów masowych i kosmetyków aptecznych. Od kilku lat wykorzystujemy własna bazę sprawdzonych profili influencerskich do promocji zarówno suplementów jak i kosmetyków. Niektóre z naszych realizacji na Instagramie można obejrzeć: wystarczy kliknąć tutaj lub wpisac na swoim IG w telefonie znacznik  #konceptpr.

Niezmiernie ważną kategorią w naszym portfolio są kosmetyki pielęgnacyjne. Od początku 2019 roku pracujemy marek kosmetycznych Pierre Fabre. Jest to lider w pielęgnacji wyszczuplającej i antycellulitowej w aptekach marka Elancyl, dermokosmetyczna marka do pielęgnacji włosów i ciała Klorane, ekskluzywna marka kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała Galenic oraz lider rynku francuskiego - oparta na botanicznym koncepcie pielęgnacji marka Rene Furterer. Prowadzimy profil IG Ducay i profil Facebook Ducray.

Przez 6 lat obsługiwaliśmy największego polskiego producenta kosmetyków, trzecią co do wartości polską markę kosmetyczną według rankingu dziennika Rzeczpospolita – firmę Eveline Cosmetics. Prowadzilismy dla tej marki do 2018 roku działania PR dla kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, zajmowaliśmy się również zakupem mediów. Mamy też doświadczenie w prowadzeniu działań PR dla kosmetyków kolorowych - marka LA LUXE Paris - całościowo i Eveline Cosmetics - influencerki.

Z przyjemnością pomagaliśmy wprowadzać na rynek obecne w drogeriach Rossmann kosmetyki profesjonalne do włosów marki Il Salone Milano firmy Alfaparf, kosmetyki dla młodzieży Selfie Project oraz linię kosmetyków Biotaniqe. Naszą przygodę z dermokosmtykami kontynuowaliśmy ze szwajcarską marką luksusowych kosmetyków Skincode i Fillerina.

Prowadzimy media społecznościowe nie tylko dla marek kosmetycznych, ale i trudniejszych produktów - między innymi dla norweskiej marki ekologicznych środków czystości Klar:  Instagram Klar  oraz Facebook Klar  suplementów  Instagram Möller’s czy Instagram VAXOL 

Zadowoleni ze współpracy Dziennikarze, chętnie współpracujące z nami przy czasem trudnych i wymagających projektach influencerki oraz wieloletni Klienci są naszą najlepszą rekomendacją.

 

Film z organizowanej przez nas konferencji prasowej z okazji 10.tego jubileuszu marki Bodymax można zobaczyc Tutaj.

 

 

 

Skontaktuj się z nami >

Serwis prasowy

Tu możesz łatwo odnaleźć to, czego potrzebujesz, pobrać opis i zdjęcie do druku oraz sprawdzić cenę. Wyszukiwarka pozwala szybko przejrzeć propozycje w danej kategorii oraz poznać ofertę konkretnej marki.

Więcej >
Zaufali nam

Jesteś influencerką?

Chcesz testować i recenzować nowe produkty? Wypełnij formularz i zgłoś się, aby nawiązać współpracę.

Tylko wtedy będziemy mogli na bieżąco Cię informować o planowanych wysyłkach nowości do testów.

Więcej >